Оля Фреймут поделилась селфи с сестрой и рассказала, что ее сестра жалуется на плохое настроение.

 

Это послужило причиной целого поста от телеведущей, как побороть депрессию. Читайте дельные советы.

 

"У сестри Юлі  депресія. Є радість - в торбині шапка.
В мене є рада на поганий настрій:
1) Влаштуйте собі вихідний. Не йдіть у душ. Не чистіть зуби. Розпатлайте волосся. Одягніть на піжаму пальто і йдіть на прогулянку. Взуватися не обов'язково. Зайдіть на чай до того, кого в нормальному стані соромитеся. Начальник, колега, бойфренд, Святослав Вакарчук – до кого босі ноги заведуть.
2) Потім зайдіть у найдорожчий магазин міста – довго приміряйте все, що у них є. Навіть панчохи та бікіні. А потім гонорово сповістіть: «Взагалі-то я шукаю хутряні носовички. І батон до пива. Такий жаль… вам не завезли». Усміхніться і йдіть.
3) Зайдіть у під'їзд багатоповерхового будинку. Дзвоніть у двері – і втікайте.
4) Підіть до ставочка – знайдіть жабу. І спитайте: в кого вона така незугарна вдалася?
5) У парку вмостіться на лавку і виглядайте закохані парочки. Оберіть чоловіка на свій смак. Підкрадіться з-за спини до чужого кавалера. Закрийте йому долоньками очі. І, не зважаючи на здивування його подруги, скажіть: «А ось ти де!? Ну що, погуляв – і досить. Синочок вдома чекає».
6) Напишіть вірш. У депресії породжуються шедеври. І одразу несіть рукопис у видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Скажіть, що я вас рекомендувала Івану Малковичу – це видавець. Ось адреса: вул. Басейна, 1/2, Київ, 01004, Україна.
7) Повертайтеся додому зі спокійним серцем. Завтра вам не захочеться прожити подібний день. Ви посміхнетеся – і повернетеся до нормального життя."