Ніколь Кідман стала героїнею нового номера американської версії журналу Elle: 56-річна актриса прикрасила обкладинку, знялася у фотосесії та дала інтерв'ю.
Знімав голлівудську зірку знаменитий фотограф Маріо Сорренті, в об'єктиві якого Кідман постала в кутюрному вбранні і в нижній білизні: на одному кадрі Кідман позує в червоній сукні Balenciaga, на іншому — у чорній мереживній білизні Dolce & Gabbana, панчохах та рукавичках. У соцмережах, коментуючи нові знімки актриси, люди захопилися її чудовою фізичною формою та відзначили, що вона виглядає дуже молодо. Схожу реакцію викликала й попередня відверта фотосесія Кідман — для журналу Vogue, де вона позувала напівоголеною та зі змією на шиї.
 
Ніколь Кідман / Фото: Mario Sorrenti / Elle
 
Ніколь Кідман / Фото: Mario Sorrenti / Elle
 
В інтерв'ю зайшла мова про вбрання: актриса зізналася, що червоні доріжки та збори на заходи її втомлюють, і все, чого вона хоче, — скоріше повернутися додому:
"Іноді це все здається несправжнім. Мені хочеться якнайшвидше піти, зняти сукню і залізти у свій светр. Це історія Попелюшки навпаки - я щаслива повернутися додому і знову стати самою собою".
Актриса, у якої щороку виходить кілька проектів, каже, що робота для неї на другому плані:
"Я живу повноцінним життям з людьми, яких я люблю. Я мама двох доньок, дружина, найкраща подруга, сестра, тітка. У мене є глибокі близькі стосунки з людьми, які мене оточують. І в цьому є сенс життя для мене — піклуватися про те, що ми залишимо після себе і когось».
Проте Ніколь Кідман вдається поєднувати тихе сімейне життя, зйомки у кіно та світські заходи. У січні 2024 року вийшов серіал "Експати", в якому Кідман зіграла одну з головних ролей, на підході ще кілька проектів.