Сонце світить яскраво, і не лише здоров'я, але й зовнішність ми повинні захищати від його шкідливих впливів. І що може бути краще за стильні сонячні окуляри? Ці маленькі аксесуари не тільки допомагають захистити очі від UV-променів, але і роблять наш зовнішній вигляд більш привабливим.

А які моделі сонячних окулярів віддають перевагу голівудські зірки? Давайте подивимося на деякі з найбільш популярних стилів.

 1. Aviator Окуляри Aviator – це одна з найпопулярніших моделей серед знаменитостей. Цей класичний стиль був розроблений для льотчиків, але став модним в 60-х роках після того, як їх почав носити Том Круз у фільмі "Top Gun". Сьогодні Aviator – це знак стилю та класики.

 2. Wayfarer Ще одна іконічна модель від Ray-Ban, Wayfarer з'явилася в 1950-х роках і з того часу стала популярною серед голівудських зірок. Ці окуляри мають прямокутну форму та товсті оправи, що робить їх відмінним вибором для тих, хто любить ретро-стиль.

 3. Round Окуляри Round стали популярними в 60-х роках, але повернулися в тренди в останні роки завдяки таким зіркам, як Джонні Депп та Мерілін Монро. Цей стиль має круглу форму та тонкі оправи, що роблять їх ідеальним вибором для тих, хто любить винтажний стиль.

 4. Круглі окуляри

 5. Круглі окуляри – це класичний варіант, який заслужив популярність у багатьох генерацій. Ці окуляри надають образу певної романтичності та м'якості. Серед прихильників круглих окулярів можна знайти багатьох знаменитостей, таких як Джонні Депп, Кейт Мосс та Камерон Діаз. Круглі окуляри дуже добре підходять для тих, хто має обличчя з прямими лініями, оскільки вони зменшують візуально кутовість обличчя.

 6. Окуляри-котики

  Окуляри-котики, або кітсай, – це варіант для тих, хто любить виразні та стильні аксесуари. Вони мають трикутну форму з закругленими краями, що надає їм піднесеного вигляду. Такі окуляри зазвичай обирають актори та акторки, які хочуть підкреслити свою індивідуальність. Серед прихильників окулярів-котиків можна згадати Дженніфер Лопес, Зоя Кравіц та Крістен Стюарт.

 7. Окуляри з навісними лінзами

  Окуляри з навісними лінзами – це екстравагантний вибір, який можуть собі дозволити лише сміливі та стильні особистості. Такі окуляри мають декілька лінз, що кріпляться до рамки зверху. Це додає образу певної ділової серйозності та незалежності. Окуляри з навісними лінзами досить популярні серед реперів та хіп-хоп виконавців, таких як Каньє Вест та Ліл Уейн.