16 листопада в Києві виступлять два легендарних рок-гурти — «Телевизор» із Санкт-Петербурга і «Колезький асесор» з Києва. Концерт отримав назву «Ні війні»!
 
Концерт відбудеться у столичному клубі «Юність».
 
У музиці, як і в будь-якому іншому виді мистецтва є імена, які кожен поважаючий себе меломан «must see». Якщо ми говоримо про 80-ті та про музику, яку грали тоді на території колишнього Радянського Союзу, то ми не можемо не згадати про пітерський рок-гурт «Телевизор». Ще в роки перебудови вони співали гостросоціальні пісні і несли у народ музичні шедеври «нової хвилі». Сьогодні її лідера, Михайла Борзикіна, знову можна побачити на демонстраціях російської опозиції.
 
Музика «Телевизора» сьогодні — це щільний електронний драйв з використанням рокових гармоній і рифів та сміливі ритмічні рішення в дусі «британської нової хвилі». У поєднанні з глибокими текстами, повними сучасних реалій і роздумів про сенс життя, пісні Борзикіна — це найцікавіше і, безумовно, унікальне явище в сучасній російській музиці, яке не має нічого спільного з колоніями ліниво-ниючих під мляві гітари інфантильних хлопчат.
 
Борзикін й понині — «Маяковский от рока», але тільки року XXI століття. Рок — це музика протесту, російський рок — це гурт «Телевизор»!
 
Якщо ж говорити про «Колезький асесор» — то це найзагадковіша і, на думку багатьох експертів, геніальний український рок-гурт. Експериментальна складова є невідʼємною частиною творчості колективу. Визнаний музичний критик Артемій Троїцький сказав дуже просто:
 
Я беруся стверджувати, що гурт  «Колезький асесор» грає унікальну музику і не має аналогів в історії світової рок-культури.