Регина Тодоренко с начала войны не осудила действий России а только выкладывала семейные фотографии и показывала свой гардероб.

Также, в то время когда Россия бомбила родной город Тодоренко - Одессу, Регина развелкала россиян концертом в Ледниковом Дворце.

Коля Серга, который вел программу Орел и Решта с Региной, также рассказал о том, как певица проигнорировала убийство российскими фашистами ее бывшего бой-френда и рассказала что на ее имени просто пиарятся.

"Алік був дуже світлою, чудовою людиною. І коли я дізнався, що його більше немає, мене це вибило... Я записав сторіз і був злий на Регіну, яка ніяк не відреагувала.

А в мене залишилися всі повідомлення! Я виклав скріншот листування й написав: «Нічого не коментуватиму, просто подивіться, як воно було», – поділився співак. – Але однаково ця ситуація мене зсередини розбурхувала, я розумів, що с*ка! С*ка ж! Ну як так можна?! Одна справа, коли ти просто людина, яка емігрувала до росії й залишилася там жити. Але ти – селебріті, на тебе дивляться люди, вони тобі довіряють."